Karrier - Munkalehetőség

A Forest&Ray Dental-nál tagja lehet egy kiváló szakemberekkel dolgozó dinamikusan fejlődő cégnek, amely a kimagasló páciensbarát hozzáállás, a folyamatos fejlődés és szakmaiság mellett tette le voksát.

A Forest&Ray Dental nemzetközi csapatában a jól szervezett felépítésnek köszönhetően mindenki hatékonyan tudja a saját, szakterületének megfelelő munkát végezni.

Szívesen dolgozna nálunk? Küldje el önéletrajzát az e.nemeth@frdentist.co.uk címre.

NYITOTT POZÍCIÓINK

Fogászati szakasszisztens

Leírás: belvárosi rendelőnkbe fogászati asszisztenst keresünk

Feladatok:

  • Székmelletti asszisztencia
  • Fogászati eszközök sterilizálása
  • A kezelőhelyiség és a fogászati szék előkészítése
  • Klinikai adminisztráció

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 3 év tapasztalat
  • 5 éven belüli bővített sugárvédelmi vizsga
  • Min. társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Empátia, páciensbarát hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Magánfogászatnál szerzett tapasztalat
  • Dentálhigiénikus végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikusan növekvő, fejlődő cég
  • Előrelépési lehetőség
  • Személyes fejlődés, tréningek
  • Fiatalos, barátságos csapat

Azok jelentkezését várjuk, akik vállalják a londoni munkavégzést!

Jelentkezés: Az önéletrajzokat az e.nemeth@frdentist.co.uk címre várjuk!

Fogorvos

Kétszékes, jó hangulatú, családias rendelőnkbe keresünk tapasztalt általános fogorvost (munkanapok száma megbeszélés kérdése). Elvárások: fogorvos végzettség, min. 2-3 év tapasztalat, angol nyelv középfokú ismerete.

Jelentkezés: az önéletrajzokat az e.nemeth@frdentist.co.uk címre várjuk!

Online bejelentkezés

Foglaljon időpontot még ma!