Karrier - Munkalehetőség

karrier

A Forest & Ray Dental-nál tagja lehetsz egy kiváló szakemberekkel dolgozó dinamikusan fejlődő cégnek, amely a kimagasló páciensbarát hozzáállás, a folyamatos fejlődés és szakmaiság mellett tette le voksát. Jelenleg két nyitott pozíció érhető el nálunk:

  • Fogászati recepciós állás (páciens koordinátor)
  • Általános fogorvos állás

Amennyiben az alábbi leírások felkeltik érdeklődésed és szívesen dolgoznál nálunk, küldd el önéletrajzod az info@frdental.hu címre!

Fogászati recepciós állás Budapest (páciens koordinátor)

Budapest belvárosába, a XIII. kerületbe keresünk fogászati asszisztens kollégát hosszú távra.

Téged keresünk ha:

  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  • páciensközpontú szemlélet, precizitás jellemez
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak

Előnyt jelent:

  • dolgoztál korábban fogászaton
  • dolgoztál korábban egészségügyi cégnél asszisztens munkakörben

Minket keresel, ha:

  • szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni
  • kiszámítható, versenyképes jövedelemre vágysz
  • 8 órában szeretnél dolgozni

Főbb feladataid lesznek:

  • házipénztár kezelése, számlázás
  • páciensek fogadása
  • telefonok, e-mail üzenetek megválaszolása

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzodat az info@frdental.hu címre!

Általános fogorvos állás Budapest

13. kerületi, kétszékes, jó hangulatú, családias rendelőbe keresünk tapasztalt általános fogorvost (munkanapok száma megbeszélés kérdése).

Elvárások: fogorvos végzettség, min. 2-3 év tapasztalat, angol nyelv középfokú, magyar nyelv anyanyelvi ismerete. Minden más egyéb nyelv ismerete előny.

Jelentkezés önéletrajzzal a következő e-mail címen: info@frdental.hu
Budapest, Váci út 64, 1134 Magyarország