Karrier - Munkalehetőség

karrier

A Forest & Ray Dental-nál tagja lehetsz egy kiváló szakemberekkel dolgozó dinamikusan fejlődő cégnek, amely a kimagasló páciensbarát hozzáállás, a folyamatos fejlődés és szakmaiság mellett tette le voksát.

Amennyiben az alábbi leírások felkeltik érdeklődésed és szívesen dolgoznál nálunk, küldd el önéletrajzod az info@frdental.hu címre!

Fogászati asszisztens

Cégünk (Forest&Ray Dental Hungary Kft) a XIII. kerület szívében helyezkedik el. Hat orvossal dolgozunk és fő profilunk, fogszabályzó, sebészet és esztétikai fogászati ellátás.Két székes rendelőnkben magyar és angol nyelven beszélő betegek ellátása történik.

Főbb feladatok, munkák:

XIII.kerületi fogászati rendelőnkbe keresünk új munkatársat, fogászati asszisztens / dental-higiénikus munkakörbe rugalmas időbeosztással,váltott műszakokkal, esetenként recepciós munkával, azonnali kezdéssel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakmai tapasztalat/min 1 év/
  • számítógépes alapismeretek
  • precíz, igényes munka
  • agilis, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • angol nyelv alapfokú ismerete előny, de nem kritérium

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Flexi Dent program ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • modern, fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@frdental.hu címen tudnak.

Általános fogorvos állás Budapest

13. kerületi, kétszékes, jó hangulatú, családias rendelőbe keresünk tapasztalt általános fogorvost (munkanapok száma megbeszélés kérdése).

Elvárások: fogorvos végzettség, min. 2-3 év tapasztalat, angol nyelv középfokú, magyar nyelv anyanyelvi ismerete. Minden más egyéb nyelv ismerete előny.

Jelentkezés önéletrajzzal a következő e-mail címen: info@frdental.hu

Budapest, Váci út 64, 1134 Magyarország